ScanPack S.J.

Taśmy bandujące, napinacze do taśm, maszyny pakujące, zgrzewarki, pochłaniacze wilgoci

ScanPack S.J.

Maszyny bandujące

Maszyny pakujące - StrapackSTRAPACK CORPORATION istnieje na rynku maszyn spinających od ponad trzydziestu lat. W tym czasie jej fabryki opuściło ponad 300.000 maszyn.

Dziełem STRAPACK CORPORATION był pierwszy na świecie półautomat spinający, który skopiowany przez firmy dalekowschodnie produkowany jest do dzisiaj. Firma STRAPACK przeznacza duże środki finansowe na prace modernizacyjne, które powodują wdrażanie własnych innowacji i tworzenie maszyn doskonalych dając reszcie świata wiele pomysłów do naśladowania. Konstrukcja i pomysly zastosowane dla lepszej, wydajniejszej i łatwiejszej obsługi maszyny niejednokrotnie zaskakują użytkowników. Mówi się, że to co proste jest dokonałe i takie właśnie są maszyny pakujące firmy STRAPACK CORPORATION. Proste konstrukcyjnie i mechanicznie z bardzo zaawansowaną myślą techniczną.


W chwili obecnej Firma STRAPACK CORPORATION posiada znakomitą reputację jako producenta maszyn pakujących - spinających taśmami z tworzyw sztucznych. Siedzibą główną firmy jest Tokio, posiada oddziały w USA oraz fabryki w Japonii, Tajlandii oraz USA. W Europie STRAPACK działa poprzez sieć dystrybutorów, do których na terenie krajów Europy Środkowej należy ScanPack S.J.

Maszyny spinające STRAPACK charakteryzują się wysoką jakością, oraz nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi mającymi na celu usprawnienie procesu pakowania. Dzięki dużym nakładom finansowym na rozwój i badania doświadczalne Strapack ograniczył do minimum przestoje, zredukował zużycie taśmy spinającej oraz uzyskał niższe koszty serwisowania swoich maszyn. Ponadto system kontroli jakości podczas produkcji urządzeń jest bardziej zaostrzony i wymagający niż u innych producentów na świecie.