ScanPack S.J.

Taśmy bandujące, napinacze do taśm, maszyny pakujące, zgrzewarki, pochłaniacze wilgoci

ScanPack S.J.

Taśmy pakujące

Oferujemy taśmy polipropylenowe i poliestrowe oraz niezbędne akcesoria wyłącznie najwyższej jakości. Wszystkie taśmy pochodzą od producentów działających w zakresie zarządzania jakością ISO.

Każda z wymienionych niżej taśm posiada specyficzne dla siebie właściwości i miejsce w zastosowaniu, a zmienianie tych miejsc jest błędem doprowadzającym niekiedy do bardzo dużych strat w uszkodzeniach towaru lub nadmiernych kosztów. Różnorodność towarów, warunków i linii technologicznych wymaga indywidualnego podejścia do zastosowania odpowiedniego rodzaju taśmy. Możemy śmiało powiedzieć, że o taśmach wiemy dużo i wiemy jaką taśmę w odpowiednich sytuacjach zastosować w taki sposób, aby była odpowiednia pod względem ekonomicznym, odporna na warunki zewnętrzne i wytrzymała na siły zrywające.

TAŚMY SPINAJĄCE - BANDUJĄCE- KRÓTKA CHARAKTERYSTYKA:Narrostrap - taśmy
 • Taśmy poliestrowe NARROSTRAP - najnowszej generacji taśmy poliestrowe wyprodukowane są z wielu tysięcy splecionych ze sobą wzdłużnych włókien poliestrowych połączonych osnową.
  Taśmy poliestrowe tkane to taśmy idealne nawet do zastosowań w bardzo trudnych warunkach i do bardzo ciężkich ładunków, których waga ma niekiedy kilkanaście ton. Ograniczona ilość kleju i poprzeczna osnowa łącząca włókna wzdłużne to duża zaleta i przewaga nad taśmami starszej generacji jakimi są taśmy poliestrowe wzdłużnie klejone. Taśmy poliestrowe tkane odporne są na wysoką temperaturę (punkt mięknięcia tworzywa poliestrowego to 250st. C) dlatego można stosować je w szerszym zakresie temperatur. Doskonałość taśm poliestrowych ograniczona jest jedynie niemożliwością zastosowania w maszynach półautomatycznych i automatycznych.
 • Sekistrap - taśmy
 • Taśmy polipropylenowe SEKISTRAP - zalecane przez nas do lekkich ładunków do zastosowań ręcznych, półatomatycnych i automatycznych. Posiadamy najwyższej jakości taśmy polipropylenowe o unikalnej elastyczności. Niektóre typy taśm polipropylenowych produkowane są w identycznej technologii jaką stosujesię w produkcji taśm poliestrowych twardych. Taśmy polipropylenowe, które Państwu oferujemy pochodzą od japońskiego producenta Sekisui Jushi, producenta z 30 letnim doświadczeniem w produkcji taśm polipropylenowych.
  ScanPack ma zaszczyt reprezentować firme o światowej marce na terenie Polski.
 • Taśmy poliestrowe SEKIPET - mocne i o bardzo dobrej elastyczności śmiało konkurują z taśmą stalową skutecznie wypierając ją z rynku taśm spinających, a biorąc pod uwagę odporność na działanie wysokich temperatur i promieni UV taśma poliestrowa twarda ma również przewagę nad taśmami polipropylenowymi. Taśmy poliestrowe twarde można stosować do spinania ręcznego i automatycznego.
  Taśmy poliestrowe twarde również pochodzą z firmy o światowej renomie SEKISUI JUSHI.
 • Taśmy poliestrowe wzdłużnie klejone - o nieco przestarzałej technologi wykonania, ale nadal dobre i skuteczne w spinaniu ciężkich ładunków ( do tych taśm należą taśmy typu WG i SCM ).
  W niektórych sytuacjach mankamentem jest możliwość tylko ręcznego spinania ładunków, nadmierna ilość kleju, który w wysokich temperaturach zachowuje się jak materiał poślizgowy, klej również uciążliwy jest dla pracowników wykonujących pasania.